Споредете до 4 продукти:

Mitas TF03 6.50 D16 97A6

Mitas

Mitas TF036.50 D16 97A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341040855

Највисока цена:  93,9 €

Цена по парче

93,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот