Споредете до 4 продукти:

Mitas TF02 5.00 D16

Mitas

Mitas TF025.00 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
5.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
EAN:
8590341102942

Највисока цена:  62,3 €

Цена по парче

62,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,4 €

Назад кон врвот