Споредете до 4 продукти:

Mitas TF01 6.00 D16 88A6

Mitas

Mitas TF016.00 D16 88A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341017482

Највисока цена:  75,1 €

Цена по парче

75,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,95 €

Назад кон врвот