Споредете до 4 продукти:

Mitas TF 06 6.00 D16

Mitas TF 06
Mitas TF 06
Mitas

Mitas TF 066.00 D16

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
6.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
EAN:
8590431040765

Највисока цена:  66,3 €

Цена по парче

66,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,36 €

Назад кон врвот