Споредете до 4 продукти:

Mitas TD 19 18.4 D38 143A6

Mitas TD 19
Mitas TD 19
Mitas

Mitas TD 1918.4 D38 143A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
143
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341041012

Највисока цена:  726,7 €

Цена по парче

726,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот