Споредете до 4 продукти:

Mitas TD 19 18.4 D34 151A6

Mitas TD 19
Mitas TD 19
Mitas

Mitas TD 1918.4 D34 151A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
151
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341039668

Највисока цена:  715,4 €

Цена по парче

715,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот