Споредете до 4 продукти:

Mitas TD 19 18.4 D26 156A8

Mitas TD 19
Mitas TD 19
Mitas

Mitas TD 1918.4 D26 156A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
26
Индекс на товар:
156
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341033413

Највисока цена:  679,7 €

Цена по парче

679,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот