Споредете до 4 продукти:

Mitas TD 19 14.9 D28 130A6

Mitas TD 19
Mitas TD 19
Mitas

Mitas TD 1914.9 D28 130A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
14.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
130
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341039187

Највисока цена:  401,3 €

Цена по парче

401,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот