Споредете до 4 продукти:

Mitas TD 19 13.6 D28 121A6

Mitas TD 19
Mitas TD 19
Mitas

Mitas TD 1913.6 D28 121A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
121
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341039774

Највисока цена:  404,6 €

Цена по парче

404,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот