Споредете до 4 продукти:

Mitas TD 19 12.4 D28 126A6

Mitas TD 19
Mitas TD 19
Mitas

Mitas TD 1912.4 D28 126A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341040961

Највисока цена: 

Назад кон врвот