Споредете до 4 продукти:

Mitas TD 19 12.4 D24 120A6

Mitas TD 19
Mitas TD 19
Mitas

Mitas TD 1912.4 D24 120A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
120
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341039842

Највисока цена:  321,1 €

Цена по парче

321,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот