Споредете до 4 продукти:

Mitas TD 17 12.4 D38 125A6

Mitas TD 17
Mitas TD 17
Mitas

Mitas TD 1712.4 D38 125A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
12.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
125
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341033390

Највисока цена:  539,8 €

Цена по парче

539,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот