Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-13 9.50 D32 110A6

Mitas

Mitas TD-139.50 D32 110A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
9.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
110
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341041029

Највисока цена:  313,6 €

Цена по парче

313,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот