Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-13 8.30 D20 104A8

Mitas

Mitas TD-138.30 D20 104A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
8.30
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
104
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341033239

Највисока цена:  163,3 €

Цена по парче

163,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот