Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-13 7.50 D16 100A8

Mitas

Mitas TD-137.50 D16 100A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
7.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341040817

Највисока цена:  114,3 €

Цена по парче

114,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,75 €

Назад кон врвот