Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-13 18.4 D30 139A6

Mitas

Mitas TD-1318.4 D30 139A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
139
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341038647

Највисока цена:  567,2 €

Цена по парче

567,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот