Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-13 16.9 D38 141A6

Mitas

Mitas TD-1316.9 D38 141A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
141
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341041005

Највисока цена:  668,8 €

Цена по парче

668,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот