Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-13 16.9 D30 140A6

Mitas

Mitas TD-1316.9 D30 140A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
16.9
Конструкција:
D
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341055477

Највисока цена:  590,2 €

Цена по парче

590,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот