Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-13 13.6 D38 131A8

Mitas

Mitas TD-1313.6 D38 131A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
13.6
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341066664

Највисока цена:  649,6 €

Цена по парче

649,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот