Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-10 320/80 D18 113A8

Mitas

Mitas TD-10320/80 D18 113A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
320
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341095572

Највисока цена:  378,6 €

Цена по парче

378,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот