Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-10 275/80 D18 126E

Mitas

Mitas TD-10275/80 D18 126E

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
275
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
126
Индекс на брзина:
E
EAN:
8590341098412

Највисока цена:  339,5 €

Цена по парче

339,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,09 €

Назад кон врвот