Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-10 11.0/65 D12

Mitas

Mitas TD-1011.0/65 D12

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
11.0
Висина:
65
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
EAN:
8590341096142

Највисока цена:  415,2 €

Цена по парче

415,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,93 €

Назад кон врвот