Споредете до 4 продукти:

Mitas TD 05 15.5 D38

Mitas

Mitas TD 0515.5 D38

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
15.5
Конструкција:
D
Дијаметар:
38
EAN:
8590341097484

Највисока цена:  745,4 €

Цена по парче

745,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот