Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-02 9.50 D24 112A6

Mitas

Mitas TD-029.50 D24 112A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
9.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341005212

Највисока цена:  267,4 €

Цена по парче

267,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот