Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-02 8.30 D24 100A6

Mitas

Mitas TD-028.30 D24 100A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
8.30
Конструкција:
D
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341005250

Највисока цена:  326,6 €

Цена по парче

326,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот