Споредете до 4 продукти:

Mitas TD-02 18.4 D34 151A6

Mitas

Mitas TD-0218.4 D34 151A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
18.4
Конструкција:
D
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
151
Индекс на брзина:
A6

Највисока цена:  728,1 €

Цена по парче

728,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот