Споредете до 4 продукти:

Mitas ST 6.30 D14 0

Mitas ST
Mitas ST
Mitas

Mitas ST6.30 D14 0

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Mitas
Ширина:
6.30
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
0
EAN:
8590341018472

Највисока цена:  221,2 €

Цена по парче

221,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот