Споредете до 4 продукти:

Mitas SK 02 27x8.50/13 D15 111A4

Mitas SK 02
Mitas SK 02
Mitas

Mitas SK 0227x8.50/13 D15 111A4

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
27x8.50
Висина:
13
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
111
Индекс на брзина:
A4
EAN:
8590341063656

Највисока цена:  125,9 €

Цена по парче

125,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,88 €

Назад кон врвот