Споредете до 4 продукти:

Mitas SK 02 27x10.50 D15 106A6

Mitas SK 02
Mitas SK 02
Mitas

Mitas SK 0227x10.50 D15 106A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
27x10.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
106
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341061430

Највисока цена:  168 €

Цена по парче

168 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  15,72 €

Назад кон врвот