Споредете до 4 продукти:

Mitas SK 02 12.00 D16.5 140A3

Mitas SK 02
Mitas SK 02
Mitas

Mitas SK 0212.00 D16.5 140A3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
12.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
A3
EAN:
8590341003843

Највисока цена: 

Назад кон врвот