Споредете до 4 продукти:

Mitas SK 02 12 D16.5

Mitas SK 02
Mitas SK 02
Mitas

Mitas SK 0212 D16.5

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
12
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
EAN:
8590341110732

Највисока цена:  396,9 €

Цена по парче

396,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот