Споредете до 4 продукти:

Mitas SK 02 10.00 D16.5 131A3

Mitas SK 02
Mitas SK 02
Mitas

Mitas SK 0210.00 D16.5 131A3

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
10.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
16.5
Индекс на товар:
131
Индекс на брзина:
A3
EAN:
8590341003850

Највисока цена:  188 €

Цена по парче

188 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот