Споредете до 4 продукти:

Mitas SK 01 10.0/75 D15.3 127A6

Mitas SK 01
Mitas SK 01
Mitas

Mitas SK 0110.0/75 D15.3 127A6

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
10.0
Висина:
75
Конструкција:
D
Дијаметар:
15.3
Индекс на товар:
127
Индекс на брзина:
A6
EAN:
8590341017079

Највисока цена:  169,4 €

Цена по парче

169,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,75 €

Назад кон врвот