Споредете до 4 продукти:

Mitas SFT 900/60 R32 176A8

Mitas

Mitas SFT900/60 R32 176A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
900
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
176
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341071897

Највисока цена:  6.007,3 €

Цена по парче

6.007,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот