Споредете до 4 продукти:

Mitas SFT 800/70 R32 175A8

Mitas

Mitas SFT800/70 R32 175A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
800
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
32
Индекс на товар:
175
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341074799

Највисока цена:  4.738,7 €

Цена по парче

4.738,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот