Споредете до 4 продукти:

Mitas SFT 710/65 R30 182A8

Mitas

Mitas SFT710/65 R30 182A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
710
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
182
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341093417

Највисока цена:  3.126 €

Цена по парче

3.126 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  92,6 €

Назад кон врвот