Споредете до 4 продукти:

Mitas SFT 710/60 R30 162D

Mitas

Mitas SFT710/60 R30 162D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
710
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
162
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341089519

Највисока цена:  2.494,3 €

Цена по парче

2.494,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот