Споредете до 4 продукти:

Mitas SFT 650/85 R38 173D

Mitas

Mitas SFT650/85 R38 173D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
650
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
38
Индекс на товар:
173
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341071743

Највисока цена:  4.527,3 €

Цена по парче

4.527,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот