Споредете до 4 продукти:

Mitas SFT 650/60 R34 159D

Mitas

Mitas SFT650/60 R34 159D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
650
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
34
Индекс на товар:
159
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341074478

Највисока цена:  2.819,6 €

Цена по парче

2.819,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот