Споредете до 4 продукти:

Mitas SFT 620/70 R30 178A8

Mitas

Mitas SFT620/70 R30 178A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
620
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
178
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341074423

Највисока цена:  2.407,3 €

Цена по парче

2.407,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  98,6 €

Назад кон врвот