Споредете до 4 продукти:

Mitas SFT 600/70 R30 152D

Mitas

Mitas SFT600/70 R30 152D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
600
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
30
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
D
EAN:
8590341074409

Највисока цена:  1.709,9 €

Цена по парче

1.709,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот