Споредете до 4 продукти:

Mitas SFT 600/65 R28 157A8

Mitas

Mitas SFT600/65 R28 157A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
600
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
157
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341071842

Највисока цена:  1.925,1 €

Цена по парче

1.925,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот