Споредете до 4 продукти:

Mitas SFT 540/65 R28 142D

Mitas

Mitas SFT540/65 R28 142D

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
540
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
28
Индекс на товар:
142
Индекс на брзина:
D

Највисока цена:  1.399,4 €

Цена по парче

1.399,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот