Споредете до 4 продукти:

Mitas SFT 500/85 R24 171A8

Mitas

Mitas SFT500/85 R24 171A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
500
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
24
Индекс на товар:
171
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341072320

Највисока цена:  1.454,7 €

Цена по парче

1.454,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот