Споредете до 4 продукти:

Mitas NT8 8.25 D20 123/122F

Mitas

Mitas NT88.25 D20 123/122F

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Гуми за трактори
Производител:
Mitas
Ширина:
8.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
123/122
Индекс на брзина:
F
EAN:
8590341007490

Највисока цена:  254,1 €

Цена по парче

254,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9 €

Назад кон врвот