Споредете до 4 продукти:

Mitas NB62 6.50 D20 115L

Mitas

Mitas NB626.50 D20 115L

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Пневматски гуми
Производител:
Mitas
Ширина:
6.50
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
115
Индекс на брзина:
L
EAN:
8590341062536

Највисока цена:  175,9 €

Цена по парче

175,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,75 €

Назад кон врвот