Споредете до 4 продукти:

Mitas NB38 9.00 D20 140B

Mitas

Mitas NB389.00 D20 140B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
140
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341006370

Највисока цена:  390,3 €

Цена по парче

390,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот