Споредете до 4 продукти:

Mitas NB38 8.25 D20 122B

Mitas

Mitas NB388.25 D20 122B

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Земјата
Производител:
Mitas
Ширина:
8.25
Конструкција:
D
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
122
Индекс на брзина:
B
EAN:
8590341006400

Највисока цена:  295,7 €

Цена по парче

295,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот