Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT21 405/70 R20 152J

Mitas

Mitas MPT21405/70 R20 152J

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
405
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
152
Индекс на брзина:
J
EAN:
8590341018564

Највисока цена:  777,5 €

Цена по парче

777,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  39,95 €

Назад кон врвот