Споредете до 4 продукти:

Mitas MPT06 18.00 D19.5 160A8

Mitas

Mitas MPT0618.00 D19.5 160A8

Тип на возило:
Специјални гуми
Употреба:
Конструкција
Производител:
Mitas
Ширина:
18.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
160
Индекс на брзина:
A8
EAN:
8590341003546

Највисока цена:  764,4 €

Цена по парче

764,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот